Menu Close

Sąmoningumo didinimo savaitė „Be patyčių 2023“

Kovo 13–17 dienomis lopšelyje-darželyje „Pumpurėlis“ vyko veiksmo savaitė „Be patyčių 2023“ , prie kurios prisijungė kiekvienas bendruomenės narys, norintis stabdyti patyčias ir užkirsti kelią neigiamiems patyčių padariniams.
Ši veiksmo savaitė skatino visus vaikus ir suaugusiuosius pastebėti patyčias, pranešti apie jas ir taip jas stabdyti, ugdyti pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimus, užkirsti kelią patyčioms, smurtui, gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą ir skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų tarpusavio santykius.
Visą savaitę grupėse buvo gvildenamos draugystės ir bendravimo temos. Vaikai kūrė „Draugystės ratelį”, gamino „Draugystes apyrankes”, „Atviruką draugui”, piešė, tapė, aplikavo tema „Mano draugas”, vaidino, žaidė aptarė, analizavo įvairiausias situacijas. Gerą žodį surado ir draugams iš kitos grupės susitikę įstaigos kieme.
Vaikai daug sužinojo apie patyčias, taip pat draugystės svarbą, įgijo pozityvių bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimų, dažniau teko girdėti susitarimo, atsiprašymo, supratingumo žodžius.
Skip to content