Menu Close

Grupių žygiai „10 000 žingsnių yra vieni juokai“

Mūsų įstaiga dalyvauja neformalaus sveikatos ugdymo konkurse „Judriausias darželis“, kurį organizuoja Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras. Tuo tikslu buvo organizuojami grupių žygiai „10 000 žingsnių yra vieni juokai“. Grupių vaikai su mokytojomis pasirinktą dieną dalyvavo žygyje pasirinktu maršrutu, rinko žingsnelius suprasdami judėjimo džiaugsmą ir naudą sveikatai.

Balandžio 12 d. žygių sezoną atidarė „Purienų“ ir „Lelijų“ gr. ugdytiniai ir mokytojos. Jie įgyvendino  konkurso „Judriausias darželis“ iššūkį „10 000 žingsnių yra vieni juokai“
Keliaudami aplink Žardės tvenkinį stebėjo bundančią gamtą, sportavo, džiaugėsi pavasario saulutės spinduliais. 32 žygeiviai nukeliavo 135,68 km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balandžio 20 d. į žygį išsiruošė ir mažieji „Ramunių“ ir „Rugiagėlių“ ankstyvojo amžiaus vaikučiai kartu su mokytojomis. Jie leidosi į žygį prie I. Simonaitytės kalno. Kad kelis neprailgtų žaidė pievutėje su kamuoliu, o atsigaivinę sveikuoliška arbatėle sugrįžo į darželį. Vaikai suvaikščiojo daug žingsniukų ir smagiai praleido laiką.  8 vaikai ir 5 suaugę nuėjo 42,9 km.

 

 

 

 

 

 

 

10 000 žingsnių vieni juokai įveikti buvo ir  „Pakalnučių“ gr. vaikams. Jie žingsniavo po Žardės parką, stebėjo bundančią gamtą, paukščius prie tvenkinio. Smagu buvo visiems keliauti, o smagiausia, kad  kartu keliavo ir vaikų  pamėgtas veikėjas kiškis Hansas.  13 ugdytinių, 3 mokytojos ir kiškis Hansas nužygiavo šiandieną 139.40 km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Priešmokyklinio ugdymo grupė „Lineliai“ dalyvavo žygyje  „10000 žingsnelių vieni juokai“. Aplankė Draugystės parką, apžiūrėjo savo būsimos „Smeltės“ progimnazijos lauko aplinką. Parkelyje pasistiprino užkandžiais  Ėjo 15 vaikų ir trys suaugę. Viso nuėjo 126,36 km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balandžio 20–21 dienomis darželio darbuotojai savo pietų pertraukos metu draugiškai keliavo, žygiavo, išbandė ėjimą šiaurietiškomis lazdomis ir įgyvendino vieną iš konkurso „Judriausias darželis“ renginių – žygį „10 000 žingsnių yra vieni juokai“. Balandžio 20 d. ėjo 17 darbuotojų, balandžio 21 d. ėjo 15 darbuotojų. Viso 2-iejų pertraukėlių metu nuėjome 257.65 km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gegužės 3 d. į žygį išsiruošė „Varpelių“ gr. vaikai. Jie keliavo Žardės parku, džiaugėsi žydinčiomis pienių pievomis, nukeliavo iki Simonaitytės kalno. Ten smagiai pasižaidę sugrįžo į darželį. Vaikai su mokytojomis ir auklėtojos padėjėja  žygio metu nuėjo 47,85 km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content